TF Kallyas - шаблон joomla Форекс

Hakkımızda

Evcimen Harasına Hoşgeldiniz

Cinsleri

  • Aygırlar
  • Kısraklar
  • Taylar

İzmir ili Kemalpaşa ilçesi Bağyurdu'nda bulunan ve İzmir’e 30 dakika uzaklıkta olan Evcimen Harası 2015 yılında kurulmuş olup, tesislerle ilgili yapım faaliyetleri halen de devam etmektedir. Tüm birimlerin 2017 Yılı sonuna kadar hizmete girmesi planlanmıştır.

Çiftlik arazisi 400.000 M2 olup, mevcut durumda 31 Padok kullanımdadır. 19 Adet çim padoğun ; 6 tanesi 20 dönümün üzerinde olup, 6 tanesi ise 15-20 dönüm aralığındadır.

Ayrıca 6 Aygır padoğu ve 6 kum padok mevcuttur. Haramız ekürimize ait yetiştiricilik faaliyetinin yanısıra iddialı bir Aşım İstasyonu olmak üzere şekillendirilmekte olup, kısıtlı  miktarda Pansiyon Hizmeti vermektedir.

200 adet modern ve geniş Box kapasitesi olup, yönetici dahil kadrosu 14 Kişi olmakla birlikte, Aşım Sezonunda ilave destek alınmaktadır.

2 anlaşmalı Ve 1 daimi veteriner hizmet vermektedir.

Hipodromlardaki ahır sıkıntısı nedeniyle tesislerde; Tayların tırıs aşamasına kadar tüm hazırlıklarının haramızda tamamlanması hedeflenmiş olup; 100 metrelik Tay Havuzu, Lounge, Horse Walker planlanmıştır. Pansiyon kalan Kısrak ve Taylar içinde hara içi tüm hizmetler tek makul fiyat altında verilmektedir.

Ayrıca diğer haralardan farklı olarak, Ekürimiz Kısrak ve Tayları ile Pansiyonerler hep birlikte sadece ‘’ Gebe, Boş, 1li , 2li, Dişi Foal, Erkek Foal ‘’ sınıflandırmasıyla beraber tavlalarda konumlandırılmış olup aynı Yem, Vitamin ve Katkılar la eşit şartlarda beslenmektedir.

 

TOP